Jesteśmy uczniami IG klasy,którzy interesują się problematyką ochrony środowiska.W ramach projektu eTwinning pragniemy jak najwiecej dowiedzieć się o wodzie. Poprzez doświadczenia chemiczne chcemy zbadać stan wody naszej okolicy i porównać nasze wyniki i naszych kolegów z Polski.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.